شرایط تعویض و مرجوعی کالا در فروشگاه دی دکور

همه تلاش ما این است که کالای خریداری شده در شرایط مطلوب به دست شما برسد، با این وجود ممکن است در حین ارسال به دلیل ضربات احتمالی مرسوله آسیب ببیند. توجه داشته باشید اگر روی جعبه مرسوله اثرات پارگی یا فرورفتگی شدید یا ضربه مشاهده نمودید از دریافت آن خودداری کنید.

در صورتیکه موارد بالا مشاهده نشد و پس از دریافت مرسوله کالای خریداری شده شما آسیب دیده بود، لطفا نهایتا تا ۲۴ ساعت بعد از رسیدن سفارش و دریافت آن با پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

به هیچ عنوان محصول مرجوعی را با پستی به جز پیشتاز ارسال نکنید ، در غیر این صورت هزینه پست با خریدار می باشد و مجموعه از دریافت بسته معذور است.

در صورت داشتن شرایط تعویض و یا مرجوع سفارشات بعد از رسیدن به مقصد( انبار مجموعه) مبلغ سفارش برای مشتری محترم عودت داده میشود.

لطفا در هنگام ثبت سفارش دقت کافی را اعلام بدارید بعد از ثبت سفارش هیچگونه تغییری اعم از آدرس، نوع محصول، سایز محصول، رنگ محصول و تغییرات دیگر امکان پذیر نمی‌باشد.

- دی دکور

وجود خرابی و مشکلات ظاهری در کالای ارسالی

وجود ترک، شکستگی، فرورفتگی و یا برآمدگی در بدنه محصول، به طوری که موجب تغییر جدی در شکل ظاهری آن شده و یا استفاده از آن را دچار مشکل کرده باشد

empty_box_128px

ارسال کالای اشتباه

وجود اختلاف در سایز، رنگ و یا مدل بین محصول ارسال شده و کالای سفارش داده شده از وبسایت دی دکور

همه ی کالاهای بازگشتی در شرایط اولیه، همراه جعبه محصول و برچسب روی جعبه باشد، همچنین جعبه اصلی کالا و اقلام همراه آن در شرایط اولیه تحویل بدون آسیب دیدگی یا پارگی و یا نوشته اضافی باشد. همچنین در نظر داشته باشید درصورت استفاده از کد تخفیف در زمان خرید، از منظر قانونی کد تخفیف مورد نظر مجددا قابل استفاده نخواهد بود و درصورت بازگشت کالا اصل پول پرداختی برای آن بازگرداننده میشود.

کالا را چطور ارسال کنید؟

  1. قبل از ارسال کالا با شماره تماس پشتیبانی و یا کارشناس پشتیبانی روی واتساپ ارتباط بگیرید و موضوع را گزارش کنید. همکاران ما موضوع را پیگیری خواهند داشت.
  2. پس از گفتگو و تایید شرایط کالا را به خوبی به همراه تمام اقلام همراه آن بسته بندی نمایید.
  3. کارتن کالا باید سالم باشد، مگراینکه در مرحله ارسال آسیب دیده باشد.
  4. کالا فقط به صورت پست پیشتاز ارسال شود و پس دریافت آن توسط مجموعه بررسی و جهت عودت وجه با شما هماهنگی لازم انجام خواهد شد.
  5. دقت نمایید آدرس را روی جعبه اصلی کالا ننویسید، درصورت لزوم جعبه اصلی محصول را درون کارتن دیگری ارسال نمایید.
  6. هنگام مرجوع اجناسی که به صورت اشتباه دریافت کردید اما از نظر فیزیکی سالم هستند دقت لازم را داشته باشید و بسته بندی مناسبی انتخاب نمایید و عبارت شکستنی روی آن درج نمایید.
عودت وجه دی دکور