دی دکور آخرین مقصد دکور آنلاین

در بحبوحه کرونا بود که تصمیم گرفتیم فروشگاه آنلاین دکوریجات خود را راه اندازی کنیم، تجربه موفق ده ها فروشگاه آنلاین و ارتباط با توزیع کنندگان اجناس ما را به این فکر وا داشت که در بازار لوازم تزئینی و دکوری که صنف مشخصی ندارد و قیمت ها بی حساب و کتاب است میشود با سود معقول با کیفیت ترین اجناس را گلچین کرد و با قیمت بسیار مناسب در اختیار خانواده های ایرانی گذاشت.

حتما برای شما پیش آمده که به فروشگاه های لوازم دکوری و لوازم تزئینی سطح شهر رفتید و با قیمت اجناس بدون خرید از مغازه خارج شدید، هدف ما در فروشگاه آنلاین دکوریجات دی دکور تامین لوکس ترین اجناس دکوری و توزیع آن بصورت آنلاین میباشد. دوست داریم به منازل شما جلای دیگری دهیم.

چشم اندازمان کجاست؟ رقابت در دنیای اینترنت به مراتبط سخت تر از گذشته شده و دیگر فروشگاه های آنلاین نمیتوانند قیمت های بی حساب و کتاب درج کنند، کاربران با جستجو در وب میتوانند ارزان ترین فروشگاه ها را پیدا کنند و از آنها خرید کنند. از این رو چشم اندازمان این است بهترین پلتفرم فروش آنلاین محصولات دکوری در ایران باشیم. که بصورت تخصصی در این زمینه فعالیت میکند.

- دی دکور

مشتری محوری

نه اینکه سود برایمان اهمیت ندارد، اما الویت احساس خوبی هست که بینمان تبادل میشود.

- دی دکور

مسئولیت پذیری

انسان ممکن الخطاست! مسئولیت تمام اشتباهاتمان را میپذیریم و جبران میکنیم.

- دی دکور

شفاف و متفاوت

صادقانه همه چیز را منعکس میکنیم، با دید باز نهایتا شما تصمیم گیرنده هستید.

- دی دکور

ساده اما عمیق

دوست داریم تجربه ناب خرید آنلاین را برای شما رقم بزنیم، با تمام جزئیات اما ساده باشد.

آخرین فروشگاه لوازم دکوری!

اولین نیستیم و ادعایی در این خصوص نداریم، اما به سوی بهترین شدن قدم برمیداریم. مطمئن هستیم دورهایتان را زدین و در آخر از ما خرید می‌کنید حس خوب خرید آنلاین محصولاتی که شاید حتما باید آنها را لمس کرد تا پسند کرد سخت خواهد بود و آن را میدانیم. دوست داریم تجربه یک خرید واقعی را برایتان رقم بزنیم به همین منظور پیشنهاد میکنیم حتما صفحه اینستاگرام دی دکور را دنبال کنید به دو علت؛ از تخفیف ها و پرموشن ها زودتر مطلع میشوید و جدای آن به ویدیو تمام محصولات وبسایت دسترسی خواهید داشت تا با دیدی باز انتخاب کنید.

نگران نباشید هرچیزی که در تصاویر میبنید را برایتان ارسال میکنیم، و این حرف ضمانت ما برای شما. قدردان اعتماد شما هستیم و با تمام توان به جهت رضایت ۱۰۰٪ شما فعالیت میکنیم. درصورتی که قبل از خرید سوالی دارید با پشتیبان واتساپ یا ادمین های اینستاگرام ما در ارتباط باشید تا راهنمایی های لازم را در این خصوص داشته باشند.

چرا خرید از دی‌دکور؟

هر روز به دنبال افزایش تنوع محصولات دکوری فروشگاه آنلاین خود هستیم. اکثر مرسولات ما شکستنی بوده به همین جهت با بیشترین دقت و استفاده از ضربه گیر مرسولات را بسته بندی میکنیم. امکان ارسال رایگان برای سفارش های بالای ۵۰۰ هزارتومان وجود دارد، پیگیری سفارش تا لحظه دریافت را وظیفه خود میدانیم. فرآیند سفارش را بصورت پیامکی به اطلاع شما میرسانیم. شرایطی برای بازگشت محصولات در نظر گرفته ایم که در فرآیند ارسال دچار مشکلات ناشی از جابه جایی شده اند. اگر به هر دلیلی شکایتی دارید یا انتقاد و یا پیشنهادی به فرآیند سفارش گیری مجموعه دارید میتوانید با مراجعه به اطلاعات تماس بصورت مستقیم با مدیریت گفتگو داشته باشید.

اگر هنوز نمیدانید چطور میتوانید از فروشگاه خرید کنید ویدئو آموزش خرید را مشاهده کنید.

کد تخفیف ۱۵ هزارتومانی دی دکور

حالا که تا اینجا اومدین و آشنا شدین، کد تخفیف ۱۵ هزارتومنی برای اولین سفارش براتون در نظر گرفتیم. موقع ثبت سفارش از کد تخفیف iloveyou استفاده کنید، ما حاشیه سودمون خیلی پایینه، شرایط اقتصادی هم درک می‌کنیم برای همین قیمت های کاذب روی محصولات نداریم، امیدوارم بتونیم دفعه های بعدی تخفیف بیشتری بهتون بدیم! 💘