5 نکته بسیار ساده برای انتخاب و خرید ماگ مسافرتی مناسب

برای استراحت و سرو نوشیدنی پس از گذراندن یک روز شلوغ، لازم است به یک ماگ مسافرتی خوب تکیه کنید. چه ترافیک ساعت شلوغی صبح باشد و چه ساعت 3 بعد از ظهر، شما به چیزی بادوام نیاز دارید که همیشه هیدراته یا کافئین دار باشد! چگونه ماگ مسافرتی مناسب را انتخاب می کنید؟ چه چیزی را باید در نظر داشته باشید؟ برای خرید انواع مدل های ماگ مسافرتی لازم است مواردی را بررسی کنیم. در ادامه به بررسی راهنمای خرید ماگ مسافرتی می پردازیم.

راهنمای خرید ماگ مسافرتی

آیا به دنبال یک ماگ مسافرتی خوب و باکیفیت هستید؟ بهترین گزینه برای خرید را باید در ویژگی های زیر بررسی کنید:

 1. اندازه
 2. جنس
 3. عایق
 4. نوع درب
 5. طراحی ظاهری

هنگام انتخاب و خرید ماگ مسافرتی باید به همه این عوامل توجه کرد. در نهایت، مهمترین عاملی که باید در نظر بگیرید، این است که با سبک زندگی شما و رفع نیازهای شما، مطابقت داشته باشد.

لیوان مسافرتی استاندارد چند گرم وزن دارد؟

اندازه لیوان مسافرتی متوسط حدود 0.45 است. با این حال ممکن است گزینه هایی را به اندازه 1.8 لیتر که در دسته بندی ماگ مسافرتی سنگین قرار می گیرد و همچنین اندازه کمتر از 0.25 لیتر، و تقریباً هر اندازه در این بین هستند، پیدا کنید. نمودار زیر تعدادی از محبوب ترین اندازه های لیوان های مسافرتی را نشان می دهد و آنها را با اندازه ظروف نوشابه مقایسه می کند. این نمودار به شما کمک می کند تا متوجه شوید چه مقدار نوشیدنی می تواند در داخل آن ذخیره شود.

ماگ مسافرتی

هر چه ماگ مسافرتی بزرگتری داشته باشید، می توانید انتظار داشته باشید که در حجم بیشتری در لیوان شما جا شود. به عنوان مثال، لیوان 0.35 لیتری برای یک قوطی نوشابه مناسب است، در حالی که لیوان 1.9 لیتری تقریباً تمام یک بطری 2 لیتری را در خود جای می دهد. مهم است که تفاوت را بدانید و مناسب ترین گزینه را برای خود تهیه کنید تا در طول روز تشنه نشوید! شما باید به دنبال ماگ مسافرتی باشید که به اندازه کافی برای بزرگ باشد.

بهترین جنس برای ماگ مسافرتی چیست؟

ماگ مسافرتی معمولا از آلومینیوم، فولاد ضد زنگ یا پلاستیک ساخته می شوند. فلز بهترین عایق است، به این معنی که دما را برای نوشیدنی های سرد و گرم حفظ می کند. با این حال، این بدان معنا نیست که پلاستیک انتخاب بدی برای مصرف نوشیدنی‌هایتان در حال حرکت باشد. در جدول زیر به مزایا و معایب هر جنس نگاهی بیندازید.

فلزیپلاستیکی
- دی دکور- دی دکور
مزایا

 

عایق بهتری نسبت به پلاستیک دارد

دمای نوشیدنی را برای مدت بیشتری حفظ می کند

قابل شست و شو با مواد شیمیایی

مزایا

 

مقرون به صرفه ترین گزینه

سبک و با قابلیت حمل آسان

قابل شستشو در ماشین ظرفشویی

معایب

 

گران تر از مدل پلاستیکی

وزن نسبتا سنگینی دارد

معایب

 

ماندگاری مواد در آن که بر طعم نوشیدنی اثر می گذارد

طول عمر کمتری دارد

اگر بودجه کمی دارید، پلاستیک می تواند گزینه خوبی برای شما باشد. اما آیا محصولی می خواهید که به خوبی عایق بندی شده باشد؟ هزینه بیشتری پرداخت کنید و به جای ماگ مسافرتی پلاستیکی، روی یک گزینه فولاد ضد زنگ یا آلومینیوم سرمایه گذاری کنید. البته در نظر داشته باشید که هیچ انتخاب اشتباهی وجود ندارد، فقط به نیاز شما بستگی دارد.

انواع درب ماگ مسافرتی

درب آن چیزی است که ماگ مسافرتی شما را قابل حمل می کند. راه های مختلفی برای اتصال درب به ماگ شما وجود دارد، مانند پیچ کردن یا مکش داخل آن. همچنین سبک های مختلفی را خواهید یافت که نحوه دسترسی شما به نوشیدنی را تغییر می دهد.

چگونه درب به ماگ متصل می شود؟

اول از همه، اجازه دهید در مورد نحوه قرار گرفتن درب روی ماگ بحث کنیم. چند سبک مختلف وجود دارد که عبارتند از:

1. ضربه گیر

 • مقاوم در برابر ریزش
 • دارای واشر لاستیکی که به داخل لیوان مکش می کند

2. پیچی

 • مقاوم در برابر ریزش
 • قفل را بکشید تا درب را در جای خود نگه دارید

3. فشاری

 • روی لیوان محکم می شود
 • بدون واشر لاستیکی

4. درپوش قمقمه ای

 • روی لیوان پیچ می شود
 • هیچ روزنه ای برای نوشیدن از بالا وجود ندارد

5. درب بطری

 • روی لیوان پیچ می شود
 • دارای واشر لاستیکی
 • هیچ روزنه ای برای نوشیدن از بالا وجود ندارد

6. درب دسته دار

 • روی لیوان پیچ می شود
 • هیچ روزنه ای برای نوشیدن از بالا وجود ندارد
 • دارای دسته برای حمل

7. درب کلاهکی

 • روی لیوان پیچ می شود
 • قابل جابجایی نیست
 • هیچ روزنه ای برای نوشیدن از بالا وجود ندارد

چه مدت نوشیدنی در ماگ مسافرتی عایق می ماند؟

ماگ مسافرتی می تواند نوشیدنی شما را به طور متوسط حدود 4 ساعت گرم نگه دارد. در مقابل نوشیدنی های سرد به طور متوسط 13 ساعت سرد می مانند. مدت زمان دقیق گرم و سرد ماندن نوشدنی در هر لیوان، به نحوه ساخت آن بستگی دارد. در زیر، تفکیک پنج لیوان مسافرتی مختلف را مشاهده خواهید کرد و اینکه چقدر دما را در طول روز حفظ می‌کنند.

- دی دکور
ماگ شماره 5ماگ شماره 4ماگ شماره 3ماگ شماره 2ماگ شماره 1 
- دی دکور

 

آلومینیومی با درب ضربه گیر

- دی دکور

 

فولاد ضد زنگ با عایق خلاء

- دی دکور

 

آلومینیوم با عایق خلاء مس

- دی دکور

 

پلاستیک با درب فشاری

- دی دکور

 

فولاد ضد زنگ با درب پیچی

نوع ماگ
12 ساعت15 ساعت14 ساعت10 ساعت15 ساعتنوشیدنی های سرد چه مدت سرد می مانند؟

 

- دی دکور

4 ساعت4.5 ساعت4.5 ساعت3.5 ساعت5 ساعتنوشیدنی های گرم چقدر گرم می مانند؟

 

- دی دکور

بدون شک بهترین لیوان های مسافرتی آنهایی هستند که دما را تا زمانی که ممکن است حفظ کنند. این امر به ویژه اگر روز طولانی را در پیش داشته باشید، می تواند بسیار موثر باشد.

شیک ترین مدل های ماگ مسافرتی

اکثر مردم یک ماگ مسافرتی نقره ای ساده با درب نصب شده به همراه دارند. اگر می خواهید متمایز شوید، سعی کنید ظاهری مد روز داشته باشید. در اینجا چند گزینه شیک وجود دارد:

- دی دکوررنگین کمانی

 

ماگ رنگین کمانی مدل جدیدی است که وارد بازار شده است. ترکیب بنفش و آبی می تواند طراحی زیبا و پر جنب و جوشی را ایجاد کند و حس جادویی به ماگ مسافرتی شما می بخشد.

- دی دکورنئون

 

با یک ماگ مسافرتی نئونی دیگر نگران گرم و سرد شدن نوشیدنی خود نباشید. این ماگ بهترین گزینه برای داشتن یک نوشیدنی درجه یک در هنگام صبحانه است، به خصوص اگر احساس کسالت می کنید.

- دی دکورسنگ مرمر

 

شاید هیچ طراحی از مرمر سفید تمیز تر و مد روز نباشد. این ظاهر برای دکوراسیون خانه بسیار محبوب است، به ویژه در یک ماگ مسافرتی گزینه خوبی خواهد بود.

- دی دکورمسی

 

بسیاری از ماگ های مسافرتی دارای جنس فلزی هستند، اما مس ظاهر غیرمنتظره تری دارد. امتحان کردن این سبک برای شما هزینه زیادی ندارد!

- دی دکورخالدار

 

آیا طراحی خالدار را دوست دارید؟ شوق مصرف نوشیدنی در ماگ خالدار را امتحان کنید. کمی شخصیت به ماگ مسافرتی معمولی شما اضافه می کند.

- دی دکوربلینگ

 

یک درب درخشان، ماگ مسافرتی خسته کننده را به مدلی جذاب تبدیل می کند. دقیقا مثل الماس که می درخشد!

- دی دکورچوبی

 

اگر می‌خواهید ظاهری شیک داشته باشید، یک ماگ مسافرتی چوبی را امتحان کنید. فقط اجازه ندهید که گرد و غبار را در کابینت آشپزخانه شما جمع کند!

- دی دکوررنگی

 

تصمیم گیری در مورد یک رنگ ممکن است سخت باشد. یک ماگ مسافرتی رنگی از رنگ های روشن به تیره محو می شود تا ظاهری فوق العاده شیک داشته باشد.

آیا می خواهید ماگ مسافرتی پیدا کنید که بزرگ باشد، دما را حفظ کند و درب خوبی داشته باشد و ظاهر آن به اندازه کافی شیک باشد؟ پیشنهاد می کنیم این مدل هایی که معرفی کردیم را از دست ندهید.

کدام ماگ مسافرتی را انتخاب کنیم؟

سایز بزرگ

شما باید ماگ مسافرتی انتخاب کنید که به اندازه کافی بزرگ باشد که نوشیدنی را در خود جای دهد، چه قهوه داغ یا آب سرد و به اندازه کافی دمای آن را خوب نگه دارد. از این رو بهتر است به سراغ مدل سایز بزرگ بروید.

عایق فلزی

یک لیوان مسافرتی ساخته شده از آلومینیوم یا فولاد ضد زنگ، دما را به بهترین شکل حفظ می کند. اگر همچین محصولی پیدا کردید، پیشنهاد می کنیم آن را از دست ندهید.

درب مقاوم در برابر نشت

ماگ مسافرتی خود را وارونه کنید و نشتی آن را بررسی کنید. همچنین بهتر است بررسی کنید که آیا می توانید درب آن را محکم ببندید و سوراخی را که از آن می‌نوشید ببندید یا نه. اگر جواب مثبت است، این ماگ مسافرتی از دست ندهید.

طراحی شیک

ماگ سفر شما نشان دهنده شخصیت شماست. چیزی را پیدا کنید که دارای رنگ سرد یا طراحی زیبا باشد.

جمع بندی

ماگ مسافرتی هدایای فوق‌العاده‌ای هستند، به خصوص اگر طراحی زیبا و منحصر به فردی داشته باشند. شما می توانید از ماگ مسافرتی برای هدیه تولد، هدیه روز معلم و حتی هدیه عروسی استفاده کنید. اگر به دنبال خرید ماگ مسافرتی هستید، می توانید از فروشگاه لوازم دکوری دی دکور، اقدام به خرید کنید. در این مجموعه مدل های مختلفی از ماگ های مسافرتی وجود دارد که می توانید بر اساس نظر و سلیقه خود، بهترین مدل را خریداری کنید. امیدواریم این مطلب مورد توجه شما قرار گرفته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

نوروز مبارک! سفارشات جدید از ۷ فروردین ارسال می‌شود