طراحی آشپزخانه با کابینت سفید طراحی آشپزخانه با کابینت سفید

طراحی ۲۷ مدل آشپزخانه زیبا با کابینت سفید

چگونه آشپزخانه زیبایی داشته باشیم؟ ممکن است در حال حاضر کابینت هایی که با رنگ های شاد رنگ آمیزی شده اند مرسوم باشند، اما محبوبیت کابینت های سفید آشپزخانه همچنان پابرجاست. کابینت‌ سفید سبک کلاسیک که با کاشی‌های طرح‌دار سفید جفت می‌شوند، یا کابینت‌های بدون دستگیره لاکی سفید که با کانترهای سفید در فضای گوشی آشپزخانه همراه شده‌اند، جلوه خاصی به خانه می‌دهند.

به عبارتی بهتر کابینت‌های سفید بیش از پیش نظر صاحبان خانه و طراحان را به خود جلب کرده است. این سبک طراحی در کنار خرید لوازم دکوری آشپزخانه، می‌تواند بهترین انتخاب برای افراد خوش سلیقه باشد.

استفاده از کابینت‌های سفید رنگ، مناسب صاحب‌ خانه هایی است که رویای مبل‌ و فرش های سفید را در سر می پرورانند. همچنین طراحانی که به دنبال ایجاد آشپزخانه‌های آرامی هستند تا فضای دلنشینی را برای افراد فراهم کنند. صرف نظر از تمایلات شخصی افراد، آشپزخانه سفید به همراه کابینت‌های سفید، یک راه ساده برای داشتن محیطی زیبا، آرام و جذاب برای آشپزی خواهد بود.

با این حال نکته‌ای که باید در هنگام انتخاب کابینت‌های سفید مدنظر داشته باشیم، این است که رنگ سایر وسایل آشپزخانه نیز، تناسب درستی با کابینت‌های داشته باشند. هدف از انتخاب کابینت‌‌های سفید، این است که به فضای خانه روحیه داده شود. بنابراین انتخاب ست‌های متناسب با این طرح، اهمیت زیادی دارد. برای نشان دادن زیبایی و اهمیت استفاده از کابینت سفید، ۲۷ آشپزخانه زیبا را جمع‌آوری کردیم که به خوبی نشان می‌دهد کابینت‌های سفید احساس بسیار خوبی به اعضای خانه می‌دهد.

۱. کابینت سفید + نارنجی ملایم

طراحی آشپزخانه با کابینت سفید - 2

آشپزخانه‌ هایی که طراحی پیچیده‌ای دارند، می‌توان از کابینت‌‌های سفید در کنار نارنجی ملایم استفاده کرد. این ترکیب از جمله طیف‌های مناسبی است که زیبایی خاصی به آشپزخانه شما می‌دهد. همچنین می توانید رنگ نارنجی را در کنار رنگ دلخواه خود نیز استفاده کنید.

۲. کابینت سفید + کابینت سیاه

طراحی آشپزخانه با کابینت سفید - 3

کابینت های سفید در کنار کابینت های سیاه، به همراه کف کاشی سیاه و سفید، ترکیبی دلنشین خواهد بود. استفاده از ترکیب‌های رنگی متضاد باعث می‌شود تا هرکدام از المان‌های موجود در آشپزخانه، جلوه‌ای خاص داشته باشند. اگر به لوازم تزئنیی علاقه دارید، می‌توانید با خرید لوازم تزئنیی، آشپزخانه خود را زیباتر کنید.

۳. کابینت سفید + یه چیز آبی

طراحی آشپزخانه با کابینت سفید - 4

یک آشپزخانه زیبا که با رنگ آبی ملایم همراه باشد و کابینت های سفید روشن در اطرافغ محیط آشپزخانه نصب شده باشد، طراحی بسیار زیبا، شیک و منحصر به فرد خواهد بود. این طراحی برای آشپزخانه‌‌های جزیره‌ای پیشنهاد می‌شود.

۴. کابینت سفید + وسایل رنگی

طراحی آشپزخانه با کابینت سفید - 5

کابینت های سفید، پس زمینه‌ای خنثی را برای آشپزخانه ایجاد می‌کنند. برای رهایی از این پس زمینه خنثی بهتر است از وسایل رنگی دیگری مانند میز و صندلی، لوستر و … استفاده کنید. این ترکیب برای آشپزخانه‌‌های کوچک مورد استفاده قرار میگیرد.

۵. کابینت سفید + قفسه چوبی

طراحی آشپزخانه با کابینت سفید - 6

اگر از کابینت های سفید روی زمین یعنی در کنار گاز استفاده می‌کنید، بهتر است برای فضای بالای گاز قفسه های چوبی قرار دهید تا وسایل و تجهیزات خود را روی آن قرار دهید. این یک ترکیب عالی برای استفاده هرچه بهتر از فضای آشپزخانه است.

۶. سیاه و سفید و شیک در سراسر آشپزخانه

طراحی آشپزخانه با کابینت سفید - 7

ترکیب سیاه و سفید یک ترکیب جذاب و ایده آل در تمامی زمینه‌‌ها محسوب می‌شود. در آشپزخانه این ترکیب برای کابینت های سفید و صندلی، گاز و لوستر سیاه استفاده می‌شود. ترکیبی چشمگیر، جذاب برای آشپزخانه های جزیره‌ای تا آرامش و دلنشینی کابینت های سفید بیش از پیش قابل رویت باشد.

۷. شبیه‌سازی جنگل

طراحی آشپزخانه با کابینت سفید - 8

کابینت های سفید به همراه ترکیبی از رنگ های چوب تیره، جذاب‌ترین ترکیب برای افرادی است که به دکوراسیون چوبی علاقه دارند. همچنین در کنار دکور چوبی و کابینت سفید، قرار دادن گل و گیاه هم می‌تواند انتخاب موثری برای بهتر شدن دکور آشپزخانه باشد.

۸. آشپزخانه کلاسیک

طراحی آشپزخانه با کابینت سفید - 9

شاید قدیمی‌ترین و البته محبوب ترین ترکیب از کابینت سفید، سبک کلاسیک آن باشد. یعنی ترکیب با میز و صندلی چوبی. هرچند این ترکیب قدیمی شده ولی همچنان به عنوان یکی از بهترین و پرطرفدارترین ترکیب های شناخته می‌شود. کابینت سفید به همراه صندلی های چوبی ظاهری رویایی از آشپزخانه کلاسیک خواهد داشت.

۹. برنزی: زیبا و مدرن

طراحی آشپزخانه با کابینت سفید - 10

به همان اندازه که ترکیب سیاه و سفید جذاب و دیدنی است، ترکیب سفید و مس (برنزی) هم می‌تواند شیک باشد. به کارگیری کاشی های برنزی در کنار کابینت سفید بدون دسته، آشپزخانه‌ای جذاب، دیدنی و زیبا را برای شما به ارمغان می‌آورد.

۱۰. ترکیب تمام سفید

طراحی آشپزخانه با کابینت سفید - 11

اگر آشپزخانه کوچکی دارید، پیشنهاد ما این است که از ترکیب تمام سفید استفاده کنید.  کابینت های سفید با دسته های طلایی درکنار استفاده از سایر ترکیبات روشن می‌تواند گزینه مناسبی برای دکوراسیون آشپزخانه کوچک برای استفاده از کابینت سفید باشد.

۱۱. سفید و خاکستری

طراحی آشپزخانه با کابینت سفید - 12

ترکیب سفید خاکستری برای کابینت های آشپزخانه جذابیت خاصی دارد. به شرطی که روی زمین از فرش هم استفاده کنید. مجموعه این موارد می‌تواند بهترین ترکیب ممکن برای افرادی باشد که به دنبال زیبا سازی آشپزخانه خود هستند.

۱۲. سفید و نعنایی چطور میشه؟

طراحی آشپزخانه با کابینت سفید - 13

ترکیب رنگی کابینت های سفید با سبز نعنایی، آویزهای روشنایی طلایی، میزهای مرمری و صندلی های حصیری باعث ایجاد آشپزخانه‌ای شاداب و دلنشین خواهد شد. این مجموعه ترکیبی از دکوراسیون سنتی و مدرن خواهد بود.

۱۳. تغییر دکور روستایی به دکور مدرن

طراحی آشپزخانه با کابینت سفید - 14

برای ترکیب و آغشته کردن یک آشپزخانه روستایی با طراحی مدرن، از کابینت های سفید به عنوان کابینت بالایی و از کابینت های چوبی تخت به عنوان کابینت های پایینی استفاده کنید. استفاده از میز، کمد و سایر وسایل غیر ضروری در آشپزخانه نیز به جذابیت آن اضافه می‌کند.

۱۴. طراحی لوکس

طراحی آشپزخانه با کابینت سفید - 15

برای اینکه وسایل آشپزخانه لوکس‌تر و زیباتر به‌نظر برسند، می توانید از پس زمینه سنگ مرمر و کابینت های لاکی سفید با روکش های مناسب استفاده کنید. ترکیب فوق آشپزخانه شما را تبدیل به فضای لوکس و درجه یک می‌کند.

۱۵. کابینت سفید + گاز مشکی

طراحی آشپزخانه با کابینت سفید - 16

ترکیب مناسب برای دیده شدن هرچه بهتر اجاق گاز و کابینت‌ها، استفاده از ترکیب رنگی ضد یکدیگر است. به این صورت که کابینت های سفید را در کنار اجاق گاز مشکی قرار دهید تا جلوه خاصی به فضای آشپزخانه ببخشید.

۱۶. پالت آبی را دخیل کنید

طراحی آشپزخانه با کابینت سفید - 17

ترکیب آبی و سفید باعث جذاب شدن آشپزخانه می‌شود. کابینت ها را سفید کنید، گوشه‌هایی از فضای آشپزخانه به همراه میز و صندلی را آبی در نظر بگیرید. ترکیب به این زیبایی سراغ دارین؟

۱۷. پایان پوشش قدیمی

طراحی آشپزخانه با کابینت سفید - آشپزخانه زیبا

کابینت های سفید مجهز به دستگیره های مشکی، مکملی برای پوشش های قدیمی و تبدیل سبک سنتی به سبک مدرن است. فراموش نکنید که تمامی دکوراسیون را تغییر ندهید. بخشی از المان‌‌های چوبی را در آشپزخانه باقی بگذارید.

۱۸. بهترین طراحی آشپزخانه زیبا سال

تا اینجا مدل‌های مختلفی را برای ترکیب کابینت سفید با اجزای آشپزخانه مورد بررسی قرار دادیم. در ادامه قصد داریم بهترین مدل‌های ترکیبی کابینت سفید را در سال ۲۰۲۲ مورد بررسی قرار دهیم. با ما همراه باشید.

- دی دکور
- دی دکور
- دی دکور
- دی دکور
- دی دکور
- دی دکور
- دی دکور
- دی دکور
- دی دکور
- دی دکور

منبع: kylieminteriors

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *