مجسمه های دکوری برای میز تلویزیون

خرید بهترین مجسمه های دکوری برای میز تلویزیون در 12 مرحله

استفاده از مجسمه و تندیس در خانه راهی عالی برای نشان دادن شخصیت و به نمایش گذاشتن سلیقه متمایز شماست. در حالی که این کلمه یعنی مجسمه، ممکن است تصاویر آثار دیوید میکل آنژ یا ونوس د میلو را در ذهن شما تداعی کند، اما مجسمه‌ها در سبک‌های مختلفی فراتر از آثار کلاسیک طراحی و تولید می شوند. از طرفی تزئین میز تلویزیون اهمیت بسیار بیشتری از محل قرارگیری میز تلویزیون و حتی نحوه قرار دادن تلویزیون روی آن دارد. شما می توانید فضای خالی را با قرار دادن مجسمه های دکوری برای میز تلویزیون که با زیبایی و سبک کلی دکوراسیون اتاق هماهنگ است، ارتقا دهید .این فرصت را برای تزریق جذابیت و طراحی به این منطقه از دست ندهید، به خصوص اینکه این فضا بیش از سایر بخش های خانه مشاهده می شود. بری انتخاب مجسمه مناسب بهتر است نکات مهمی را پیش از خرید مدنظر داشته باشید.

نکات اساسی انتخاب مجسمه های دکوری برای میز تلویزیون

1. اندازه کلیدی ترین نکته مجسمه است

اندازه مجسمه اهمیت بسیار زیادی دارد. باید مدلی را خریداری کنید که با اندازه میز تلویزیون همخوانی داشته باشد، زیرا انتخاب مدل بزرگتر می تواند اتاق را تحت الشعاع قرار دهد، در حالی که کوچک بودن بیش از حد می تواند مجسمه شما را در بین سایر وسایل دکوری گم کند. در نتیجه از زیبایی آن کاسته می شود. مجسمه باید با اندازه اتاق مطابقت داشته و تکمیل کننده دکوراسیون خانه باشد، بنابراین برای انتخاب و خرید بهترین مجسمه های دکوری برای میز تلویزیون، لازم است تا اندازه دقیقی از میز تلویزیون داشته و براساس آن اقدام به خرید کنید.

2. انتخاب براساس سبک دکوراسیون منزل

مجسمه ای که انتخاب می کنید باید مطابق با طراحی سایر بخش های خانه شما باشد .برای مثال، مجسمه‌های ساخته‌شده از فولاد و برنز، که معمولا جزء مدل های بسیار پرفروش نیز شناخته می شوند، برای دکوراسیون خانه‌های مدرن و امروزی ایده‌آل هستند. اگر از دکوراسیون چوبی بهره می برید، لازم است مجسمه های دکوری برای میز تلویزیون را از نوع چوبی تهیه کنید. همچنین می توانید انتخاب مجسمه را براساس مدل میز تلویزیون خود انجام دهید. در مجموع توجه به طراحی دکوراسیون اهمیت زیادی در خرید مجسمه خواهد داشت.

3. حال و هوای اتاق را در نظر بگیرید

مجسمه باید منعکس کننده فضای باشد که در آن قرار می گیرد. یک مدل ظریف ممکن است در اتاق خواب مناسب باشد، اما یک مجسمه با طراحی و رنگ روشن می تواند به طرز شگفت انگیزی روی میز ناهار خوری یا اتاق نشیمن موثر باشد. سعی کنید مجسمه های دکوری برای میز تلویزیون را در نقطه ای برجسته از میز به نمایش بگذارید تا از ظرافت و زیبایی آن لذت ببرید.

4. مدل های مختلف را بررسی کنید

درباره سبک ها و انواع مجسمه های موجود در بازار تحقیق کنید، مدل های ترند روز را بررسی کنید و در صورت تمایل سعی کنید مدل هایی شبیه به آن را تهیه کنید. از ویژگی هایی که شما را الهام می‌بخشد یا جنبه‌هایی که ممکن است در مورد مجسمه دوست نداشته باشید، یادداشت کنید و هنگام خرید آن ها را مدنظر داشته باشید. انتخاب مجسمه مناسب به سلیقه شخصی شما بستگی دارد، بنابراین باید تصمیمی بگیرید که کدام مدل برای شما مناسب است!

- دی دکور

5. بودجه مناسبی تخصیص دهید

تنظیم بودجه بخش مهمی است که باید در کنار مرحله بررسی مدل های مختلف برای مجسمه های دکوری برای میز تلویزیون در نظر بگیرید، قیمت یک مجسمه با توجه به اندازه، متریال و نحوه ساخت متفاوت است. شما می توانید یک مجسمه زیبا به تناسب بودجه خود بخرید، بدون اینکه پول زیادی خرج کنید!

6. جنس مجسمه از چیست؟

مواد استفاده شده در مجسمه مدنظر خود را در نظر بگیرید. گزینه های زیادی از جمله مجسمه های چوبی، مجسمه های مرمری، مجسمه های برنزی و غیره در دسترس هستند. انتخاب متریالی که متناسب با دکوراسیون، سبک شخصی و حتی بودجه شما باشد، کمک زیادی به شما در انتخاب بهترین مجسمه می کند.

7. از سبک ها و مدل های مختلف استفاده کنید

با مدل هایی که از نظر ارتفاع، جنس، رنگ، بافت و شکل متفاوت هستند، زیبایی بیشتری به میز تلویزیون خود اضافه کنید. این امر باعث می شود تمرکز روی تلویزیون از بین برود. سعی کنید لوازم دکوری ظریف مانند جاشمعی و شمعدان های بزرگ یا جاعودی را به مجسمه مدنظر خود اضافه کنید. همچنین یک گلدان شیشه‌ای رنگی می‌تواند رنگ‌های بیشتری را بدون کاهش زیبایی سایر وسایل به این بخش اضافه کند.

8. ترکیب کردن را فراموش نکنید

بهتر است در دو طرف میز تلویزیون ترکیب را رعایت کنید. یعنی اگر در یک طرف میز تلویزیون مجسمه های دکوری برای میز تلویزیون با رنگ خنثی انتخاب کنید، طرف دیگر را خاکستری، سفید، بژ یا سیاه در نظر بگیرید. همچنین می توانید آن را با چند لوازم دکوری دارای رنگ‌های ملایم و با اشکال و ارتفاع‌های مشابه ترکیب کنید. بنابراین به هر یک از لوازم دکوری فضایی بدهید تا به تنهایی بایستد و با هیچ رنگی که خیلی دور از پالت اصلی خود نیست، تزئین نکنید.

9. مجسمه را با میز تلویزیون مطابقت دهید

یک راه عالی برای ایجاد انسجام در اتاق نشیمن این است که دکوراسیون اطراف تلویزیون را با خود کنسول هماهنگ کنید. اگر رنگ مجسمه مدنظر شما با پایه متفاوت است، سعی کنید مدل دیگری را پیدا کنید که با رنگ آن مطابقت داشته باشد. داشتن یک طرح رنگی ست خرید شما را بسیار آسان تر می کند. مجسمه های دکوری برای میز تلویزیون با طراحی پر زرق و برق که دارای سایه های زرد یا کرم هستند برای ایجاد گرما و روشنایی مجموعه عالی است. این مجسمه را می توان با سایر لوازم دکوری با رنگ نقره ای، مشکی، مسی و سفید نیز به راحتی ترکیب کرد.

10. تنها به مجسمه های دکوری برای میز تلویزیون اکتفا نکنید

فهمیدن اینکه چگونه یک میز تلویزیون را بدون اینکه به هم ریخته یا از هم گسیخته به نظر برسد تزئین کنید، می تواند کمی مشکل باشد. با قرار دادن تعداد محدودی از لوازمی تزئینی فانتزی، کار را آسان تر کنید. با یک کتاب شروع کنید و یک گلدان یا یک شی تزئینی به آن اضافه کنید تا ارتفاع مناسبی ایجاد شود. در نظر داشته باشید که فضای جلوی تلویزیون را برای مشاهده خالی نگه دارید. یکی دیگر از گزینه های عالی برای ترکیب با مجسمه های دکوری برای میز تلویزیون این است که دکوراسیون خود را با یک سینی تزئینی ترکیب کنید.

- دی دکور

11. گیاهان مصنوعی را ترکیب کنید

ترکیب مجسمه های دکوری برای میز تلویزیون با گل و گیاه، ترکیب چشم نوازی خواهد بود. گیاهان مصنوعی روشی بی‌عیب برای دادن رنگ، زندگی و استایل به میز تلویزیون شما هستند. شما می توانید از بین گیاهان سبز برگ یا یک دسته گل ظریف از گل های روشن و خنثی انتخاب کنید تا ظاهری شاداب و جذاب به میز تلویزیون خود ببخشید. دو گیاه مصنوعی مختلف را با شکل، بافت و ارتفاع متفاوت جفت کنید تا یک مفهوم کامل از گیاه مصنوعی روی کنسول خود ایجاد کنید. انتخاب گل و گلدان مناسب به زیبایی شناسی اتاق شما کمک می کند، بنابراین رنگ، شکل و جنس گلدان را با توجه به سبک خود در نظر بگیرید.

12. قفسه های جانبی را اضافه کنید

برای کسانی که دکورهای زیادی دارند ولی میز تلویزیون آن ها کوچک است، به جای افقی، عمودی فکر کنند. قرار دادن قفسه‌های مختلف در امتداد دو طرف میز تلویزیون، فضای بیشتری را برای قرار دادن مجسمه های دکوری برای میز تلویزیون و سایر دکوراسیون سرگرم‌کننده که با زیبایی اتاق مطابقت دارد، در اختیار شما قرار می‌دهد. در این قفسه ها می توانید گلدان‌ها، مجسمه‌های انتزاعی و قاب عکس قرار دهید تا بافت و جذابیت بیشتری به قفسه‌های خود اضافه کنید.

جمع بندی

در این مطلب به بررسی 12 ترفند ساده برای خرید و انتخاب مجسمه های دکوری برای میز تلویزیون پرداختیم. بررسی هریک از این موارد می تواند به شما در انتخاب بهترین مجسمه های دکوری برای میز تلویزیون کمک زیادی کند. اگربه دنبال خرید مجسمه و سایر لوازم دکوری منزل هستید، می توانید از فروشگاه لوازم دکوری دی دکور، اقدام به خرید کنید. در این مجموعه بهترین لوازم دکوری روز دنیا با قیمت مناسب عرضه می شود تا شما عزیزان بتوانید خانه خود را زیباتر از قبل کنید. امیدواریم این مطلب که از وبسایت jossandmain گرفته شد، مورد توجه شما قرار گرفته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید